Facebook image

Karrier

Vám, jövedéki és termékdíj tanácsadó gyakornokot keresünk számviteli és adózási területen működő vállalatunk vámcsapatába, akár szakmai gyakorlat keretében is.

Kiváló mentoroktól sajátíthatod el a szakmát házon belül, vámüzletágunk vezetője mellett fogsz közvetlenül dolgozni. A gyakornoki idő letöltése után akár hosszú távon is lehetőség nyílik a közös munkára.

Megbízható munkahely vagyunk, rugalmas szemléletmóddal, egyedi igények alapján támogatjuk a munkavállalóinkat. Modern és szerethető munkakörnyezetet biztosítunk a hatékony munkához. Hétköznapjainkon barátságos, családias hangulatban szeretünk dolgozni.

Kollégáinknak igyekszünk számos kényelmi szolgáltatást nyújtani, elérhető masszázs és más színes programok. Fontos nekünk a munka-magánélet egyensúlya, szeretjük, ha kollégáinknak van lehetősége kikapcsolódni, feltöltődni.

Feladatok

  • Munkád során szakmai mentor vezetésével vám és jövedéki területet érintő írásbeli és szóbeli tanácsadások előkészítésében, illetve ügyfeleink vám -és jövedéki adóhatósági ellenőrzéseiben, eseti jelleggel beadványok fogalmazásában vehetsz majd részt.
  • Közreműködhetsz export és import folyamatok tervezésében, vámkezelések lebonyolításában.
  • Rád bízzuk majd a környezetvédelmi termékdíj nyilvántartás vezetését és a kapcsolódó compliance feladatok ellátását.

Elvárások, előnyök

  • Folyamatban lévő gazdasági vagy jogi tanulmányok
  • Érdeklődés a gazdasági folyamatok, napi változások, szakmai ismeretek iránt
  • A munka elvégzése során a csapattal való szoros együttműködés
  • 1-2 év releváns szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • Vámügyintézői, vagy jövedéki ügyintézői képesítés előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődés, változatos feladatok
  • Folyamatos belső szakmai továbbképzés
  • Összetartó, professzionális csapat
  • Nyugodt munkahelyi körülmények
  • Változatos, színes munkaidőn kívüli közös programok

Szükséges nyelvtudás

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok

  • Szakmai önéletrajz

Kalandjainkat Instagram és Facebook karrieroldalainkon tudod követni!

Kérdése van?

Forduljon hozzánk bizalommal!

Schepp Magdolna, RSM Hungary, HR-vezető

Schepp Magdolna

HR-igazgató

Telefon

Olvasd el szakmai anyagainkat szakértőinktől!

Szakmai tartalmaink