Karrier

Számviteli szolgáltatások csapatunkba szakmája iránt elhivatott rendelkező munkatársat keresünk

Könyvelőasszisztens

pozícióba.

Feladatok:

  • Könyvelők és vezető könyvelők munkájának segítése, asszisztensi feladatok elvégzése
  • Ügyfélportfolió könyvvezetésének kezelésében segítségnyújtás, adminisztráció
  • Kimenő, bejövő számlák, bank, pénztár, vegyes bizonylatok könyvelése
  • Internetes adóbevallások összeállítása, kitöltése
  • Könyvvizsgálat előkészítésében segítségnyújtás
  • Kapcsolattartás az ügyféllel a közvetlenül rögzítést érintő témákkal kapcsolatban
  • Statisztikai adatszolgáltatás a Központi Statisztikai Hivatal felé

Elvárások:

  • Befejezett gazdasági tanulmányok
  • Érdeklődés a gazdasági folyamatok, napi változások, szakmai ismeretek iránt
  • Középfokú angol nyelvtudás (német nyelv ismerete előnyt jelent)
  • Jó koncentrációs készség, monotonitás-tűrés
  • Képesség a problémák összefüggéseikben való átlátására
  • Kezdeményezőkészség
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiváló szakmai mentorok, akik már az RSM-nél tettek szert tudásukra
  • Folyamatos (kötelező) továbbképzés mind belső, mind pedig külső képzések során nem pusztán szakmai, hanem idegen nyelvi készség fejlesztése terén is
  • Sokoldalú, változatos, felelősségteljes munka; mely során lehetőség nyílik számos könyvelő szoftver kezelésének elsajátítására, illetve számos iparág könyvelési sajátosságainak megismerésére
  • Reális, a szakmai tudással összhangban lévő bérezés és juttatások
  • Hatékony, minőségi szolgáltatást nyújtó munkakultúrának lehetsz részese
  • Korrekt, támogató, példaértékű vezetőség, mely az ugrásszerű növekedés során nem veszítette el emberiességét
  • Kiváló, nyugodt munkahelyi körülmények; 2-4 fős szobák, ergonómikus környezet, magas színvonalú iroda- és számítástechnikai háttér
  • Változatos, színes munkaidőn kívüli közös programok
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség

Jelentkezésedet emailben is elküldheted, magyar és angol nyelvű önéletrajzodat fizetési igény és pozíció megjelölésével a job@rsm.hu e-mail címre várjuk.

A különböző mélységű szakmai ismereteket igénylő pozícióinkhoz kapcsolódó általános elvárásainkról itt olvashatsz.

Fedezd fel az RSM-et, tájékozódj arról, mit kínálunk leendő kollégáinknak.

Kérdése van?

Forduljon hozzánk bizalommal!

Schepp Magdolna, RSM Hungary, HR-vezető

Schepp Magdolna

HR-vezető

Telefon

Olvasd el szakmai anyagainkat szakértőinktől!

Szakmai tartalmaink