Karrier

Dinamikusan fejlődő könyvvizsgálati csapatunkba keresünk tapasztalt

Audit Senior asszisztens

munkatársat.

    • Érdekel különböző ágazatokban tevékenykedő ügyfelek működésének, üzleti folyamatainak és pénzügyi adatainak ellenőrzése?
    • Szívesen veszel részt ügyfeleink tevékenységének megismerésében, és az azokban rejlő kockázatok és problémák feltárásában?
    • Nyitott vagy a közvetlen ügyfél kapcsolattartás során információk gyűjtésére és elemzésére?
    • Képesnek érzed magad a könyvvizsgálati munka szakszerű dokumentálására és összegzésére, és a kapcsolódó adminisztratív feladatok részbeni elvégzésére?

    Ha a fenti kérdésekre igen a válaszod, várjuk jelentkezésed, hogy személyesen is megismerhessünk.

    Milyen feladataid lesznek?

    • Részvétel a könyvvizsgálati ügyfelek munkáinak megtervezése és kivitelezésének koordinálása,
    • Kapcsolattartás az ügyfelekkel operatív szinten,
    • A könyvvizsgálati munkák dokumentálása,
    • Személyes és virtuális ügyféltalálkozók,
    • Audit munkatársak (asszisztensek) munkájának támogatása,
    • Könyvvizsgálathoz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése,
    • Egyéb könyvvizsgálati feladatok elvégzése
    • Részvétel átvilágítási munkákban.

    Mit várunk tőled?

    • Legalább 1-2 év releváns tapasztalatot könyvvizsgálat területén (nemzetközi könyvvizsgáló hálózati tagnál);
    • Számviteli/pénzügyi felsőfokú végzettséget (diploma);
    • Aktív középfokú üzleti angol nyelvtudást szóban és írásban egyaránt;
    • Precíz, lelkiismeretes munkavégzést;
    • Határozottságot és kiváló kommunikációs képességet;
    • Ha kell csapatmunkát, vagy önálló munkavégzést

    Mit kínálunk?

    • Szakmai tudásod és tapasztalatod alapján versenyképes bért és juttatásokat;
    • Továbbképzési lehetőségeket szakmai tudásod bővítésére;
    • Változatos munkát egy hatékony, minőségi szolgáltatást nyújtó munkakultúrában;
    • Kiváló, nyugodt munkahelyi körülmények; ergonómikus környezet, rendkívül magas színvonalú iroda- és informatikai háttér;
    • Home Office és ehhez megfelelő IT és Telekom támogatás
    • Csökkentett nyári munkaidőt és extra szabadságot biztosítunk a munka – magánélet közötti egyensúly megtartásáért.

    Jelentkezésedet emailben is elküldheted, magyar és angol nyelvű önéletrajzodat fizetési igény és pozíció megjelölésével a job@rsm.hu e-mail címre várjuk.

    RSM I Szavazz ránk!

    Közösségi életünket Facebook karrieroldalunkon követheted, ha pedig szeretnéd megtudni, hogy miért lett újépítésű dizájnirodánk a 2021-es Év Irodája verseny esélyes jelöltje, akkor nézz körül nálunk, és ha tetszik, amit látsz, támogass minket szavazatoddal!

    RSM - Év irodája

    Kérdése van?

    Forduljon hozzánk bizalommal!

    Schepp Magdolna, RSM Hungary, HR-vezető

    Schepp Magdolna

    HR-vezető

    Telefon

    Olvasd el szakmai anyagainkat szakértőinktől!

    Szakmai tartalmaink