Facebook image

Karrier

Jogász/ügyvéd - polgári peres tapasztalattal és szakvizsgával

A hirdetés jelenleg nem aktuális, de szívesen fogadjuk a jelentkezésed. Ha a pozíció aktívvá válik, mindenképpen számításba veszünk.

Az RSM Legal Szűcs & Partnerei Ügyvédi Iroda folyamatosan bővülő csapatába, perjogi praxisunk irányítására és fejlesztésére keresünk szakvizsgával rendelkező kollégát perjogi és családjogi tapasztalattal.

Feladatok

  • Polgári és közigazgatási perek önálló vitele, perjogi praxis irányítása és fejlesztése.
  • Részvétel és támogatás hagyatéktervezési, vagyontervezési tanácsadási, házassági jogi ügyekben, M&A tranzakciókban, átvilágításokban.
  • Ügyvédjelöltek irányítása, felkészítése.
  • Közvetlen kommunikáció az ügyfelekkel magyar és szükség szerint angol nyelven.

Önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével  várjuk.

Az ideális csapattag ismérvei

  • Legalább 5 éves polgári peres ügyvédi vagy bírósági tapasztalattal és szakvizsgával rendelkező jogász.
  • Peres ügyek teljes körű önálló vitelére képesség.
  • Kártérítési, családjogi perekben, valamint tranzakciós területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.
  • Csapatközpontú gondolkodásmód.
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó készség, tanácsadói szemléletmód.
  • Kommunikációképes szóbeli és írásbeli angol nyelvtudás.

Elvárások

  • Peres ügyek teljes körű önálló vitelére képesség (pertaktika, periratok előkészítése, pervitel).
  • Szorgalmas, felelősségteljes munkavégzés.
  • Szóbeli és írásbeli kommunikáció angol nyelven.
  • Ügyvédjelöltek szakmai felügyeletének ellátására való alkalmasság.

Mire számíthatsz nálunk?

  • Összetartó, együttműködő jogász csapatra.
  • Ügyvitelt segítő ügyvédjelölti és ügyvédi támogatásra.
  • Különböző, egymással szoros szakmai kapcsolatban dolgozó komplex tanácsadói (adó, számvitel, bérszámfejtés, M&A) háttérre.
  • Hatékony, minőségi szolgáltatást nyújtó munkakultúrára.
  • Kiváló, nyugodt munkahelyi körülményekre.
  • Magas színvonalú számítástechnikai és adminisztrációs infrastruktúrára.
  • Versenyképes díjazásra.
  • Hosszú távú fejlődési és karrierlehetőségre.

Jelentkezésedet emailben is elküldheted; önéletrajzodat fizetési igény és pozíció megjelölésével a job@rsm.hu e-mail címre várjuk.

Ha #kíváncsi vagy ránk, nézd meg az irodánkban forgatott videót!

Kérdése van?
Forduljon hozzánk bizalommal!
Schepp Magdolna, RSM Hungary, HR-vezető

Schepp Magdolna

HR-igazgató

Telefon

Olvasd el szakmai anyagainkat szakértőinktől!

Szakmai tartalmaink