Facebook image

Karrier

Gyakornok, Adótanácsadás

A hirdetés jelenleg nem aktuális, de szívesen fogadjuk a jelentkezésed. Ha a pozíció aktívvá válik, mindenképpen számításba veszünk.

Az RSM Hungary egy nemzetközi hátterű cég, az RSM hálózat több mint 120 országban van jelen. Széleskörű szolgáltatásokat nyújtunk adótanácsadás, könyvelés, bérszámfejtés, jog és M&A területeken.

Gazdasági területen egyetemi tanulmányokat folytató gyakornokot keresünk adóüzletágunkra, akár szakmai gyakorlat keretében. Munkád során lehetőséged lesz arra, hogy kipróbáld magad az adótanácsadás több területén, miközben kiváló mentoroktól sajátíthatod el a szakmát. A gyakornoki idő letöltése után akár hosszú távon is lehetőség nyílik a közös munkára. Megbízható munkahely vagyunk, rugalmas szemléletmóddal, egyedi igények alapján támogatjuk a munkavállalóinkat, rugalmasan alkalmazkodunk az órarendedhez is.

  • Szeretnél megismerkedni egy tanácsadó cég működésével?
  • Érdekel az adózási kérdések?
  • Tudsz önállóan dolgozni, de szívesen lennél egy jó csapat tagja?
  • Kíváncsi vagy, hogy a versenytársak miért minket követnek?

Ha a fenti kérdésekre igen a válaszod, akkor látogass el hozzánk Az „Év Irodája” címet elnyert irodánkba egy beszélgetésre, mert adótanácsadói csapatunkba fejlődni vágyó Gyakornok kollégát keresünk.

Milyen feladatokat szeretnénk rád bízni?

• Közreműködés adókalkulációk, adóbevallások készítésében

• Adózási, számviteli átvilágításokban történő részvétel

• Adótanácsadók munkájának segítése, asszisztensi feladatok elvégzése

Mit várunk tőled?

  • Folyamatban lévő gazdasági tanulmányok
  • Érdeklődés a gazdasági folyamatok, napi változások, szakmai ismeretek iránt
  • Informatika és digitalizáció iránti nyitottság
  • Könyvelés területén szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • 1-2 év releváns szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • Aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • A szakmai fejlődés és változatos feladatok mellett minden olyan eszközt biztosítunk, amelyre a munkád elvégzéséhez szükséged lehet.
  • Munkádat kiváló szakmai mentorok támogatják.
  • Folyamatos belső szakmai továbbképzéseken vehetsz részt.
  • Egy összetartó, professzionális csapat tagja lehetsz.
  • Gyakornokaink számára hosszú távú lehetőséget tudunk biztosítani.
  • Hétköznapjainkon barátságos, családias hangulatban szeretünk dolgozni, nyugodt és fiatalos munkahelyi körülményekkel és rendkívül magas színvonalú számítástechnikai háttérrel működünk. Kollégáinknak igyekszünk számos kényelmi szolgáltatást nyújtani, színes programokat szervezni. Fontos nekünk a munka-magánélet egyensúlya, szeretjük, ha kollégáinknak van lehetősége kikapcsolódni, feltöltődni Kalandjainkat Instagram és Facebook karrieroldalainkon tudod követni!

Csatold angol nyelvű önéletrajzod, és jelentkezz a pozícióra!

Ha #kíváncsi vagy ránk, nézd meg az irodánkban forgatott videót!

Ha szeretnéd tudni  miért lett újépítésű dizájnirodánk a 2020-as Év Irodája verseny nyertese, nézz körül nálunk!

Kérdése van?
Forduljon hozzánk bizalommal!
Schepp Magdolna, RSM Hungary, HR-vezető

Schepp Magdolna

HR-igazgató

Telefon

Olvasd el szakmai anyagainkat szakértőinktől!

Szakmai tartalmaink