Facebook image

Karrier

Adótanácsadó gyakornok

Adótanácsadó gyakornokot keresünk számviteli és adózási területen működő vállalatunk adóüzletágához.

Adótanácsadó csapatunk tagjaként lehetőséged lesz rálátni a szakma több területére, elmélyülni az adó digitalizáció folyamataiban, és dönteni, milyen irányba tervezd tovább karrieredet.

Itt az alkalom, hogy kiváló mentoroktól sajátítsd el a szakmát! A gyakornoki idő letöltése után akár hosszú távon is lehetőség nyílik a közös munkára. Megbízható munkahely vagyunk; egyedi igények alapján támogatjuk a munkavállalóinkat, rugalmasan alkalmazkodunk az órarendedhez is.

Feladatok

  • Közreműködés transzferár-dokumentáció, adókalkulációk, adóbevallások készítésében.
  • Adózási, számviteli átvilágításokban történő részvétel.
  • Adótanácsadók munkájának segítése, asszisztensi feladatok elvégzése.

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődés, változatos feladatok.
  • Folyamatos belső szakmai továbbképzés.
  • Összetartó, professzionális csapat.
  • Nyugodt munkahelyi körülmények.
  • Változatos, színes munkaidőn kívüli közös programok.

Elvárások, előnyök

  • Folyamatban lévő gazdasági tanulmányok.
  • Érdeklődés a gazdasági folyamatok, napi változások, szakmai ismeretek iránt.
  • A munka elvégzése során a csapattal való szoros együttműködés.
  • Informatika és digitalizáció iránti nyitottság.
  • Könyvelés területén szerzett tapasztalat előnyt jelent.
  • 1-2 év releváns szakmai tapasztalat előnyt jelent.

Szükséges nyelvtudás

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Ha #kíváncsi vagy ránk, nézd meg az irodánkban forgatott videót!

Ha szeretnéd tudni  miért lett újépítésű dizájnirodánk a 2020-as Év Irodája verseny nyertese, nézz körül nálunk!

Kalandjainkat Instagram és Facebook karrieroldalainkon tudod követni!

Kérdése van?
Forduljon hozzánk bizalommal!
Schepp Magdolna, RSM Hungary, HR-vezető

Schepp Magdolna

HR-igazgató

Telefon

Olvasd el szakmai anyagainkat szakértőinktől!

Szakmai tartalmaink