Karrier

Dinamikusan fejlődő könyvvizsgálati csapatunkba keresünk tapasztalt

Senior könyvvizsgáló

munkatársat.

Küldd el jelentkezésedet, amennyiben:

  • Érdekel különböző ágazatokban tevékenykedő ügyfelek működésének, üzleti folyamatainak és pénzügyi adatainak ellenőrzése;
  • Szívesen részt vennél ügyfeleink tevékenységének megismerésében, és az azokban rejlő kockázatok és problémák feltárásában;
  • Nyitott vagy a közvetlen ügyfél kapcsolattartás során információk gyűjtésére és elemzésére;
  • Képesnek érzed magad a könyvvizsgálati munka szakszerű dokumentálására és összegzésére, és a kapcsolódó adminisztratív feladatok részbeni elvégzésére.

Milyen feladataid lesznek Senior Könyvvizsgálóként?

  • Részvétel a könyvvizsgálati ügyfelek munkáinak megtervezése és kivitelezésének koordinálása;
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel;
  • Személyes és virtuális ügyféltalálkozók;
  • A könyvvizsgálati munkák dokumentálása;
  • Audit munkatársak (asszisztensek) munkájának ellenőrzése és támogatása;
  • Könyvvizsgálathoz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése;
  • Egyéb könyvvizsgálati feladatok elvégzése;
  • Részvétel átvilágítási munkákban.

Mit várunk tőled?

  • Legalább 3 év releváns tapasztalatot könyvvizsgálat területén (nemzetközi könyvvizsgáló hálózati tagnál);
  • Számviteli/pénzügyi felsőfokú végzettséget (diploma);
  • Aktív középfokú üzleti angol nyelv használatát szóban és írásban egyaránt;
  • Precíz, lelkiismeretes munkavégzést;
  • Határozottságot és kiváló kommunikációs képességet;
  • Ha kell csapatmunkát, vagy önálló munkavégzést.

Mit kínálunk?

  • Szakmai tudásodnak és tapasztalatodnak megfelelő versenyképes bért és juttatásokat;
  • Továbbképzési lehetőségeket szakmai tudásod bővítésére;
  • Változatos munkát egy hatékony, minőségi szolgáltatást nyújtó munkakultúrában;
  • Kiváló, nyugodt munkahelyi körülmények; ergonómikus környezet, rendkívül magas színvonalú iroda- és informatikai háttér;
  • Home Office és ehhez megfelelő IT és Telekom támogatás;
  • Csökkentett nyári munkaidőt és extra szabadságot biztosítunk a munka – magánélet közötti egyensúly megtartásáért.

Jelentkezésedet emailben is elküldheted, magyar és angol nyelvű önéletrajzodat fizetési igény és pozíció megjelölésével a job@rsm.hu e-mail címre várjuk.

Fedezd fel az RSM-et, tájékozódj arról, mit kínálunk leendő kollégáinknak. A különböző mélységű szakmai ismereteket igénylő pozícióinkhoz kapcsolódó általános elvárásainkról itt olvashatsz

Kérdése van?

Forduljon hozzánk bizalommal!

Schepp Magdolna, RSM Hungary, HR-vezető

Schepp Magdolna

HR-vezető

Telefon

Olvasd el szakmai anyagainkat szakértőinktől!

Szakmai tartalmaink