Facebook image

Karrier

Audit Manager

Könyvvizsgálati csapatunkba keresünk tapasztalt

AUDIT Manager

munkatársat.

Amit nyújtunk:

  • reális, a szakmai tudással és tapasztalattal összhangban lévő bérezés és juttatások (versenyképes fizetés, bónusz, céges autó, egyéb juttatások);
  • változatos munka egy hatékony, minőségi szolgáltatást nyújtó munkakultúrában;
  • munkaidőkeret (nyári hónapok 4 napos munkahéttel),éves +40 óra szabadság, célorientált elvárások, Home-Office lehetősége és ahhoz megfelelő IT eszközök biztosítása;
  • jó munkahelyi körülmények, magas színvonalú számítástechnikai háttér;
  • munkák nemzetközi ügyfelekkel és RSM hálózat tagjaival.

Feladatok:

  • könyvvizsgálati munka megtervezése (budget, planning, auditprogram kialakítása);
  • személyes és virtuális kapcsolattartás az ügyfelekkel, ajánlatok előkészítése;
  • könyvvizsgálati munkák dokumentálásának ellenőrzése;
  • audit munkatársak (gyakornok- supervisor) munkájának ellenőrzése és támogatása,
  • könyvvizsgálathoz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
  • gyakornokok, asszisztensek, szeniorok és supervisor-ok fejlődésének elősegítése és értékelése
  • kollégák oktatásában való részvétel

Elvárások:

  • legalább 7 év releváns tapasztalat könyvvizsgálat területén (BIG4, second tier);
  • menedzseri tapasztalat (legalább 1 év)
  • számviteli/pénzügyi felsőfokú végzettség (diploma);
  • okleveles könyvvizsgálói vagy ACCA végzettség;
  • aktív középfokú üzleti angol nyelv használata szóban és írásban egyaránt;
  • precíz, lelkiismeretes munkavégzés;
  • határozottság és kiváló kommunikációs képesség;
  • mind csapatmunkára, mind pedig önálló munkavégzésre való alkalmasság.

Magyar és angol nyelvű pályázatát a job@rsm.hu címre várjuk.

Kalandjainkat Instagram és Facebook karrieroldalainkon tudod követni!

Kérdése van?
Forduljon hozzánk bizalommal!
Schepp Magdolna, RSM Hungary, HR-vezető

Schepp Magdolna

HR-igazgató

Telefon

Olvasd el szakmai anyagainkat szakértőinktől!

Szakmai tartalmaink